Przesłony okienne w kuchni i łazience

Przesłony okienne w kuchni i łazience

Łazienka i kuchnia są pomieszczeniami trudnymi do aranżacji ze względu na panujące w nich specyficzne warunki i wymagany praktycyzm zastosowanych rozwiązań. Firma Słoneczne Markizy z rozwiązań kuchennych proponuje:

  • żaluzje pionowe (verticale) z PVC (zob. więcej) - ich elegancki wygląd i praktyczność z pewnością odpowiedzą na Państwa potrzeby. Materiał pvc nie chłonie zapachów (jak np. tkaniny firanowe) i jest bardzo łatwy w utrzymaniu - vertical wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką z dodatkiem delikatnego detergentu bądź czystą wodą. Dodatkowo materiał pvc nie chłonie wilgoci i jest odporny na atak grzybów, które często zadomawiają się w tradycyjnych tkaninach.

 

  • plisy (zob. więcej) i żaluzje poziome bambusowe (zob. więcej)- w zależności od charakteru wnętrza możemy nadać mu nutę praktycznej elegancji, jak i klasycznego charakteru. Żaluzje bambusowe są łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie wilgoci. Produkowane z naturalnego surowca wysokiej jakości z pewnością będą pasować do większoći pomieszczeń. Natomiast główną zaletą plis, oprócz ich eleganckiego i subtelnego wyglądu, jest łatwość ich demontażu i czyszczenia. Plisy można prać bez obaw o utratę ich kształtu czy właściwości, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jakim bez wątpienia jest łazienka.

Data publikacji: 2010-06-08

Powrót

Ilość podstron: 1